Eminem

Allikas: Väike-Maarja Gümnaasium

Elulugu

Eminem tema päris nimi on Marshall Bruce Mathers III ning sündinud 17. oktoobril 1972 Missouris Saint Josephis.Eminem on USA räppar, muusikaprodutsent, näitleja ja laulja.Ta on üks maailma edukamaid valge räppareid.
Eminem

Muusika

Dr.Dre on töötanud kõigi Eminemi albumitega ja aidanud ka Eminemi protežeed [50 Centi]. ,,See on peaaegu nagu pilvesolek, tunnistas ta. ,,Kui ma stuudiost pikka aega eemal olen, hakkab midagi kihelema...nagu-kurat,äkki ma oleks just täna oma ,,[Billie Jeani] välja mõelnud... 21. oktoobril 2008 avaldas Eminem [autobiograafia] ["The Way I Am"], milles kirjeldas üksikasjalikult oma probleeme vaesuse, [narkootikumide], [kuulsuse], meeleheite ja [depressiooniga], samuti jutustas ta seal lugusid enda kuulsaks saamisest ja kommenteeris avalikkuse kõneaineks saanud eluseiku.


Isiklik elu

Eminem on kaks korda abielus olnud Kimberley Ann Scottiga ja kaks korda lahutanud. Nad kohtusid keskkoolis ja nende kokku-lahku suhe algas 1989. 25. detsembril 1995 sündis neil tütar Hailie Jade Scott. Esimest korda abiellusid Kim ja Eminem 1999.2001 nad lahutasid. Uuesti abiellusid nad 2006. aasta jaanuaris, kuid juba sama aasta detsembris algas nende lahutusprotsess, mille põhiline vaidlusteema oli nende tütre hooldusõigus. Eminem on lapsendanud veel kaks tüdrukut: Kimi õetütre Alaina Mathersi ja Whitney, kes on Kimi tütar tema eelmisest suhtest. Lisaks on Eminem oma poolvenna Nathani seaduslik hooldaja. Eminemi on palju kordi kohtusse kaevatud. Sealhulgas on seda teinud tema naine ja ema.Eminemi on süüdistatud narkootikumide omamises ja inimese (laadimata) relvaga ähvardamises. Ta sai 2000$ trahvi, lisaks mitu tundi ühiskondlikult kasulikku tööd ja tema relvakandmise litsents peatati aastaks. 2004 mõisteti ta 30 päevaks vangi, kui narkotestis vahele jäi. Ta on tunnistanud oma sõltuvust mitmest ravimist, mis kuuluvad valuvaigistite ja unerohtude hulka.